נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

4 פריטי חובה בחדר השינה!

חדר שינה

עיצוב של חדר שינה מצריך היכרות עם פריטי חובה בסיסיים שיאפשרו לשלב בין נוחות לעיצוב. סביר להניח ששמעתם על עובדה זו בעבר, אבל לא בטוח שאתם מכירים בה מקרוב. מדריך זה מרכז את 4 פריטי החובה שצריכים להימצא בחדר השינה שלכם, הישארו כאן ותהיו בטוחים שתיהנו בקרוב מחדר שינה מעוצב ומנוחות מקסימלית.

 

הפריט ה – 1: שטיח

אי אפשר להעלות מדריך שעוסק בפריטים שחייבים להימצא בחדר שינה, מבלי להציג את השטיח המעוצב שצריך להיות מונח לצד המיטה הזוגית שלכם. כך תוכלו ליהנות מתוספת אסתטית שיוצרת מראה חמים ומפחיתה את הסיכוי לחוות חולי במהלך ימי החורף הקרים. שכן, הנחת הרגליים על גבי רצפה קרה לאחר שינה ממושכת, עשויה להוביל לא פעם להתקררות וצינון.

שָׁטִיחַ

הפריט ה – 2: ארון הזזה

תשכחו מארונות הפתיחה המיושנים שיגרמו לכם לתסכול רב בעת חיפוש אחר בגדים. הפריט השני שחייב להימצא בחדר השינה שלכם הוא ארון הזזה שיוסיף מראה יוקרתי לחדר ויקל בכל הנוגע למציאת הבגדים הדרושים לכם, משום שהוא מעוצב באופן פונקציונלי שמאפשר לגשת לבגדים במינימום בקלות. חשוב לציין בהזדמנות זו שיש היצע רחב של ארונות הזזה, כך שעליכם לבדוק איזה ארון מתאים לצרכים שלכם, לדוגמא:

  • ארון הזזה עם 2 או 3 דלתות הזזה
  • ארון הזזה עם מראה
  • ארון הזזה עם דלתות שקופות
  • ארון הזזה מזכוכית שחורה/ לבנה ועוד

 

רגע לפני שנעבור לפריט השלישי, נדגיש שתצטרכו לבצע מדידות קפדניות טרם ההזמנה של פריט זה, משום שיש אפשרות להתאים את מידות הארון בהתאם לפינה הנבחרת בחדר השינה שלכם.

 

הפריט ה – 3: שידות

תכירו את שידת הצד שתעשה לכם סדר ותאפשר ללכת לישון לצד הדברים שנחוצים לכם לפני השינה ומיד לאחר ההשכמה. שימו לב, מוטלת עליכם האחריות בבחירת שידה שתתאים לכם ביותר תוך בירור אודות מספר הפריטים שאתם צריכים לאחסן בתוכה. שכן, יש מי שצריכים פשוט להעמיד מנורת לילה על השידה, בעוד אחרים זקוקים למגירה שתכיל את המכשיר הנייד, מטען, ספר, נר ריחני ועוד.

 

הפריט ה – 4: ווילונות

אתם חייבים לתלות ווילונות בחדר השינה שלכם, משום שאלה יאפשרו ליהנות מהיתרונות הבאים:

  • פרטיות מלאה
  • תוספת עיצובית
  • חסימה של האור

נדגיש שחדרי שינה שיש בהם אור חזק בשעות היום, מצריכים רכישה של ווילונות כפולים שחוסמים את האור באופן מיטבי.

 

השורה התחתונה – הגיע זמן העיצוב!

מדריך זה הציג בפניכם את 4 הפריטים שחייבים להימצא בכל חדר שינה שהוא. כעת אתם יודעים מהם ומדוע הם חשובים, כך שנותר לכם רק להסתכל על קטלוגים של חדרי שינה מעוצבים ולבחור את הפריטים שחסרים לכם. רגע לפני סיום המדריך, נאחל שתבצעו בחירה נכונה מבחינת הפונקציונאליות והן מבחינת העיצוב.

חדר שינה

עוד בנושא חדרי שינה