נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

5 רהיטים שישדרגו לכם את הסלון

ריהוט שישדרג את הסלון שלכם

הסלון הוא החדר המרכזי של חלל המגורים המשותף בבית, והעיצוב שלו והרהיטים שבו קובעים את המראה הכללי של הבית ואת האווירה השורה בו. בחירה נבונה ונכונה של רהיטי הסלון יכולה לעזור לכם לשדרג את הסלון, לשנות את הלוק שלו, ולשמור, במקביל, שיהיה גם חלל נעים, נוח ומזמין לבני הבית ולאורחים.

 

  • ספה מודרנית

יש שלוש סיבות מרכזיות שבזכותן יכולה ספה מודרנית לשדרג את הסלון שלכם: הגודל, הצבע והצורה. כל עיצוב שמדגיש את אחד המאפיינים הללו, יהפוך את הספה למוקד עניין בחלל. ספה גדולה במיוחד או ספת רביצה, מושכות תשומת לב בשל גודלן, אבל גם אם בחרתם ספה בגודל רגיל בצבע ורוד פוקסיה למשל, יהיה קשה להתעלם ממנה. כך גם אם תבחרו עיצוב יוצא דופן כמו גב ספה גבוה במיוחד או מעוצב בקווים מעוגלים דווקא. בחירה נבונה בספה תשנה לחלוטין את מראה הסלון.

ספה מודרנית

  • שולחן מינימלי

שולחנות סלון הפכו לרהיטים פונקציונליים במיוחד, ובדרך כלל יש העדפה לשולחנות בסגנון מינימליסטי, כדי לאפשר להם להיות רקע לסוגים שונים של עיצוב. בנוסף, ישנם גם מקרים רבים של פיצול שולחן הסלון לשולחנות צד ושולחנות ייחודיים, כמו שולחן לעבודה עם מחשב בישיבה על ספה. שולחן בעיצוב פשוט עשוי עץ, זכוכית, פלסטיק או מתכת, יעניק לסלון מראה יוקרתי ומודרני.

 

  • אחסון פתוח במראה תעשייתי

אם גם אתם מתחברים לאופנה של הרהיטים הפתוחים, הסלון הוא מקום מעולה להתחיל בו. ספרייה, שידה, מזנון או כוורת, שמשמשים לאחסון באזור החלל, יכולים להיות מעוצבים במראה תעשייתי ולהציע אחסון פתוח וחשוף. חשוב לשים לב לחפצים שבוחרים לאחסון ולהצגה בסלון. עבור החפצים הפרטיים באמת, כדאי לשמור מקום אחסון סגור.

 

  • שטיח איכותי

אזור הסלון ברוב הבתים המודרניים כבר איננו חדר אלא חלל פתוח שמשלב את אזור הכניסה לבית, את מקום האירוח והרביצה, ואת אזור האכילה והמטבח. זו הסיבה שבגללה יש צורך לייצר לעתים הפרדה מלאכותית. שטיח איכותי יכול לייצר גבול ברור לאזור. חשוב לזכור שלשטיחים יש תפקידים נוספים כמו בידוד מפני קור ומפני רעשים. חשוב לשים לב לצבעים ולעיצוב השטיח, שכן גם הוא יכול כמובן להיות מוקד עניין עיצובי.

 

  • המזנון החדש

המזנון היה פעם הרהיט שעליו הייתה מונחת הטלוויזיה ולפניה מכשיר הרדיו או הפטיפון. היום נהוג לתלות טלוויזיות שטוחות על הקיר, ואחד התפקידים המרכזיים של המזנון כבר לא אקטואלי ברבים מהסלונים. מי שלא מעוניין לוותר על הרהיט השימושי הזה, יוכל לבחור במזנון בכל עיצוב ובכל גובה, וכמובן, גם עשוי מכל חומר לבחירתכם – זכוכית, עץ, מתכת, פלסטיק ועוד.

 

לסיכום

שינוי ושדרוג של רהיטים בסלון יכול לשנות את מראה החלל באופן דרמטי. על ידי בחירה חכמה של חמשת פריטי הריהוט שהצגנו, תוכלו גם אתם לייצר סלון מודרני מעוצב ומרשים, שישקף את האישיות שלכם ואת סגנונכם האישי.

ריהוט שישדרג את הסלון שלכם

עוד בנושא סלונים