נא להקליד בשורת החיפוש את הפוסט שאתם מחפשים.
חיפוש

4 פתרונות אחסון בחדר הרחצה

פתרונות אחסון בחדר הרחצה

עיצוב של חדר רחצה הוא אתגר לא קטן. מצד אחד חדר הרחצה הוא אחד החדרים הקטנים ביותר בבית, וברוב הבתים הוא מלא עד אפס מקום. מצד שני יש לא מעט פריטים שאנחנו רוצים להחזיק דווקא בחדר הרחצה בבית, מה שמעמיד אותנו בפני בעיה. אנחנו כאן כדי לתת לכם כמה רעיונות לפתרונות אחסון שיכולו לעזור לכם להכניס כמה שיותר דברים לתוך חדר הרחצה.

 

ארון תלוי

הדבר הראשון שהיינו ממליצים לכם לעשות בחדר הרחצה הוא להתקין ארון תלוי. היתרון בארון תלוי הוא שהוא לא תופס מקום במרחב של חדר הרחצה, אולם הוא מייצר לכם חלל אחסון די גדול. עוד יתרון שיש לארון הוא שהחלק התחתון שלו לא יהיה רגיש לרטיבות שנמצאת דרך קבע ברצפת החדר.

מדפים מהקירות

הקירות של חדר הרחצה בדרך כלל לא משמשים לשום דבר, וזו ההזדמנות שלכם להתקין על גביהם מדפים. על מדפים אמנם לא ניתן לאחסן כל סוג של ציוד, אולם יש לא מעט דברים שבהחלט יכולים להיות עליהם, מה שיאפשר לכם לחסוך במקום בחללי האחסון האחרים.

 

מתלה על הדלת

עוד פתרון אחסון שאולי לא חשבתם עליו הוא התקנה של מתלה על גבי הדלת. בחדר הרחצה תלויים בדרך קבע בגדים ומגבות, ובמקום שהם יהיו מונחים במקום לא מסודר, המתלה הזה יאפשר לכם להגדיר להם מקום קבוע. את המתלה תוכלו לתלות בעזרת ברגים או פשוט על החלק העליון של הדלת. רק זכרו לוודא שהמתלה תלוי חזק כדי שהדברים שעליו לא יפלו על הרצפה הרטובה.

 

ארון מתחת לכיור

בכל חדר רחצה ישנו כיור, ואין סיבה שלא ננצל את החלל שיש מתחת לכיור הזה לטובת אחסון של פריטים שונים. בדרך כלל בתוך הארון הזה תהיה גם הצנרת של הכיור, כך שהאחסון בו צריך להיעשות בצורה זהירה, אבל בכל מקרה מדובר על חלל אחסון לא קטן שיכול לאפשר לכם לשים בתוכו לא מעט דברים.

 

על מה חשוב להקפיד

כאשר אנחנו בוחרים פריטים לחדר רחצה, חשוב לזכור שמדובר על מרחב שיש בו הרבה לחות ורטיבות. הדרך הנכונה להתמודד עם זה היא בחירה של פריטים שלא ייפגעו כתוצאה מהדברים הללו. בנוסף, אם אנחנו מדברים על ארון תלוי או ארון שנמצא מתחת לכיור כדאי לבדוק האם הם אטומים כדי שתוכלו לאחסן בתוכם פריטים שעלולים להיפגע מלחות.

 

לסיכום

חדר הרחצה הוא אחד החללים הכי מורכבים בבית. מצד אחד מדובר על חלל קטן, לפחות ברוב הבתים, אך מנגד, יש לא מעט פריטים שהיינו רוצים לדאוג שיהיו בחדר הרחצה שלנו. כדי להצליח במשימה הזו תוכלו להתקין ארון תלוי בחדר הרחצה, לשים מתלים על גבי הדלתות או פשוט לדאוג לארון מתחת לכיור. שימו לב שכל אחד מפתרונות האחסון שבחרתם יהיה עמיד בפני לחות ומים.

פתרונות אחסון בחדר הרחצה

עוד בנושא חדרי רחצה